📞 צור קשר :</font > 055-94-079-39

חברת הובלת דירות בפתח תקווה

חברת הובלת דירות בפתח תקווה

מזיזים את דירתכם עם יכולת לישון בלילה ובתעריף שלא ציפיתם לו!

בשעה טובה החלטתם שאתם עושים מעבר בפתח תקווה? בטרם תפתחו את החגיגות בציפייה לתאריך הסוחפני, אל תוותרו על לחפש משנעים אשר עושים הזזת בית קרקע בפתח תקווה והסביבה בתעריף לכל כיס. אנחנו באתר "הובלת בתים בפתח תקווה" שמחים להציג בפניכם עבודות ברמה הגבוהה ביותר ומחירים מפתיעים, שפשוט ידחפו אתכם להיכסף להוביל את דירתכם!

 • חברת הובלת דירות בפתח תקווה הובלת דירה במחיר משתלם בפתח תקווה
 • שינוע אריזה ולאחסן את הבית בתעריפים מדהימים!
 • העברת בית גדול בעיר פתח תקווה יחד עם אריזה
 • אופציית ההעברה בעזרת מנוף
 • אחסון תכולת בית קרקע לזמן קצר יחסית, בערך 7 ימים
 • או לחלופין תקופה ארוכה של שלושים ימים ובדרך כלל שנה
 • בואו להשיג הצעה הוגנת הכי זולה במדינה צלצלו:
 • הובלה ואריזה של דירות בפתח תקווה ✓
 • שירותי אריזה למעבר דירה בפתח תקווה
 • הובלת דירות במחיר לכל כיס בפתח תקווה
 • שירותי אריזה, הובלה וסידור מקצועי בפתח תקווה
 • אריזה + סבלות – בפתח תקווה ! ✓ הובלה של תכולת דירה בפתח תקווה החל מ-300 ש"ח
 • פתח תקווה, שירותי הובלות דירה בפתח תקווה , מובילים במרכז

שינוע דירות, ככה עושים את זה כיום

השירות המוצע דרכנו איננו שירותי העברה, להיפך: לשירותכם ניתן אפילו טיפולי מעבר ואריזה של חדרים. באופן הזה, אין שום צורך לזרוק שעות רבות באריזה של ביתכם, אם כבר, ההיפך: תשיגו עזרה חיצונית בטרם השירות. הזזה של וילה זוהי העברה שאין לזלזל בה, מהסיבה ש# כדוגמת זה כוללים כמות גדולה של חפצים, וככה לבצע את אריזת הבית בדר"כ, הינה ארוכה. מסיבה זו, תנו לעצמכם לגרום להפיכת השינוע לבלתי-מסובך, ללא סיבוכים ובזריזות אצל מקצוען פרפקט באזור פתח תקווה. אם במהלך האריזה וvפירוק תתפסו שקיימים ציוד שכלל לא יהיה ברצונכם להזיז עמכם, זכרו שאנחנו מתגאים ב# טיפולי הובלה ואחסון של וילה. כך, תכולת הדירה שלכם עומדים להיות שמורים על-ידי אחסון עולמי עד היום אשר בו תחשקו בלשחרר אותם.

מעבר בית גדול, מהי הדרך בה עשוי תמחור מעברי הדירה

ובכן, כמה עולה הובלות בית? המענה לשאלה כזו הינו תזזיתי, ונע על-פי גודל הדירה אשר בבעלותכם, למימדי הדברים ולמאסה הכוללת. בנוסף, צצה הקושייה האם חברת ההובלה מספקת לכם טיפולים נוספים כגון שירותי אריזה וכיוצא בזאת. מסיבה זו, עבור הצעת מחיר ללא הפתעות, הרימו אלינו טלפון וניתן לכם סיוע טובה מן המצופה ונורמלית!

מקבץ המידע המושלם להובלה של הבתים

אחת ההעברות הכי מבוקשות היא העברות מקומות המגורים. במקרה שברגע האחרון אתם עתידים להסתעף בקרוב ולעבור דירה, פה באתר "הובלת בתים בפתח תקווה" נותנים מענה על התמיהות הכי טיפוסיות שנוגעות להעברות חדרים. כל הובלה, הן העברת דירה מן המרכז לאיזור השרון פלוס הובלת דירות מת"א והסביבה לאיזור הדרום יש להן משהו דומה אז בגלל זה, החומר שעכשיו מגיע רלוונטי לאנשים אשר רוצים לעשות מעבר ולבצע זאת בקלות יתירה.

מהי האינפורמציה אשר נצרך לתת למובילים?

הדבר הראשון שכדאי לבצע ממש לפני הובלות בית בפתח תקווה והסביבה הינו להעביר אינפורמציה למזיזים על ההובלה שלכם. להדגמה, האם הינכם תרים אחר שירות של הזזה של בית עם גינה ו/או מעבר בית של חדר? עד כמה שהפרטים שתביאו יהיה ספציפי, מן ההיגיון שיתאפשר להפגיש אתכם עם אופציות נוחות מתאימים מעל הממוצע. במקביל, תתבקשו למסור מושגים בכל הנוגע לאיבזור למשל מספר מוצרי החשמל ברשותכם, את כמות הרהיטים, האם הרהיטים שלכם נצרכים לשירות של להרכיב ולפרק והאם יש לכם מוצרים כבדים וגדולים אשר אותם אפשרי לבצע על ידי הובלה של בית בהזמנת מנוף.

כמה ימים לפני המעבר נוציא לפועל אריזה?

קיימים עוברי דירה שנעזרים בעבודות תאגידי העברות דירה ומה שיוצא זה כריכת פריטי הדירה על ידי מערך הובלה מיומן, ישנם עוברי דירה שבוחרים לעטוף את החפצים שלהם ללא עזרה. בצורה זו, צפה הקושייה וזו כמה חודשים או שבועות עוד לפני הובלת הריהוט והציוד חכם יהיה לבצע אריזה של הדירה. התשובה לשאלה הזו דינמי בדגש בהתבסס על המידה של דירתכם. במצב בו הינכם בתוך הובלה של תכולת דירה ברוחב בערך שני חדרים סתם כדוגמה, יש לכם את היכולת להתחיל לארוז משהו כמו ארבע-עשרה יום בהערכה גסה בטרם השינוע. אם בעלי המקצוע באים לביתכם ע"מ לעשות הזזת בית עם גינה או לחלופין הובלה של וילה בגודל חמישה / שישה חדרים, יוצא שנזקק שעות רבות לעבודת האריזה.

בהתאם לאילו פרמטרים מוסכם תעריף השינוע שאתם עושים?

אז איזה דברים מעלים ומורידים עבורכם את תמחור השינוע? עניין מספר 1 הינו כמובן מס' חדרי השינה והיקף החפצים. מחיר מעבר בית מגורים גדול בשטח חמש חדרי שינה, יהיה בעלות יקרה לעומת הזזה של חדר אחד כדוגמה. באמירה נוספת, האם אתם מנצלים שירות נוסף כדוגמת שאנחנו לא עוזבים אתכם בתום המעבר! נפרק ונרכיב את הארונות מטבח, הנפות שתמחורה מתבצע בהתאם ל# שעות מלאכה ואם הסבלים באים לעשות לכם חיים קלים. גם כן, טווח הנסיעה בין הלוקיישנים אף הוא משנה את התשובה לשאלה כמה נשלם על העברת דירה. ככל שהמרחק בין המקום הקיים לביתכם הטרי יותר ארוך, ככה מחיר ועלות השינוע מרקיעה. סתם כדוגמה, הובלה מהמרכז לצפון תכריח אתכם לשלם יותר מאשר הזזה של בית פרטי באיזור תל-אביב לבית מגורים שונה באיזור גוש דן. עוד פרמטר שיש לאל ידו להשפיע לכם על מחירון הובלות הדירה הינו השיטה של האריזה ופירוק שאתם מבצעים.

מהי הדרך בה הפירוק שאתם מבצעים. יש בה להצניח את תמחור המעבר?

אתם אורזים את המשרד או הדירה בטרם הובלת בית מן הצפון אל הדרום? בצעו אריזה עם שכל! לפי כמות הקופסאות וארגזים, מן ההיגיון שתבזבזו כמות קטנה יותר של מזומן על שינוע הדירה. אם כך, אם הינכם לקראת שינוע דירה או הובלות של קוטג’, סחטו עד תום את החברה בקופסה ועשו את המיטב שיוותר מינימום חלל בלתי מנוצל בתוכם. המשוואה היא פשוטה: כמות גדולה של ארגזי קרטון על-גבי רכב השינוע, תשלום גבוה למעבר הדירה שלכם.

-Moversss- חברת הובלת דירות בפתח תקווה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה