חברת הובלת דירות ביד רמב"ם

צור קשר וקבל הצעות מחיר

חברת הובלת דירות ביד רמב"ם

מובילים את הדירה באפס דאגה ובעלות ותעריף שלא ציפיתם להם!

הגיעה השעה! אתם עושים מעבר ביד רמב"ם? רגע לפני שתפתחו את ההילולות לקראת היום המיוחל המסעיר, מחובתכם לדאוג למסיעים אשר מוציאים לפועל שינוע פנטהאוז באיזור יד רמב"ם במחירים מצוינים. “אתר הובלות הובלת בתים ביד רמב"ם” מתגאים לחשוף לכם טיפול ברמה הגבוהה ביותר ותמחור שלא ציפיתם לו! שלגמרי יעוררו בכם לחלום לעשות מעבר!

 • חברת הובלת דירות ביד רמב"ם הובלת דירה במחיר משתלם ביד רמב"ם
 • שינוע אריזה והפקדת הבית במחירים ללא תחרות!
 • שינוע פנטהאוז ביד רמב"ם יחד עם פירוק ואריזה
 • יכולת ההעברה של הדירה תוך שימוש במנוף
 • לאחסן בית גדול לזמן לא ממושך, בערך שבוע
 • ולחלופין לא מעט זמן, בערך 30 יום ולעיתים 365 יום
 • להשגת הצעת עלות המקצועית ביותר בישראל צלצלו:
 • הובלה ואריזה של דירות ביד רמב"ם ✓
 • שירותי אריזה למעבר דירה ביד רמב"ם
 • הובלת דירות במחיר לכל כיס ביד רמב"ם
 • שירותי אריזה, הובלה וסידור מקצועי ביד רמב"ם
 • אריזה + סבלות – ביד רמב"ם ! ✓ הובלה של תכולת דירה ביד רמב"ם החל מ-300 ש"ח
 • יד רמב"ם, שירותי הובלות דירה ביד רמב"ם , מובילים במרכז

העברת דירה, זו הדר בה עושים זאת בתקופתנו

השירות המוצע איתנו הוא לא טיפולי שינועים, אם כי בשבילכם מוגש אף שירות של מעבר ואריזת בתי עסק. על-ידי כך, אתם לא אמורים לבזבז שעות ארוכות בלארוז את דירתכם, להיפך: אתם משיגים עזרה חיצונית קצת בטרם הטיפול. שינוע בית קרקע היא לא אחרת מאשר שינוע מכובד, כי בתים מסוג זה יש בתוכם המון פריטים, וכך גם ביצוע של אריזת הבית ע"פ רוב, הינה לא קצרה. אם כך, הרשו לעצמכם להפוך את שירות ההובלה לקל, בזריזות ובלי סיבוכים אצל בעל מקצוע אדיר באזור יד רמב"ם. במצב בו תוך האריזה תקלטו שישנם אובייקטים שכלל לא יהיה ברצונכם לקחת עמכם, דעו שאנו מספקים גם טיפולי מעבר ואחסון בית גדול. בצורה זו, התכולה שלכם יהיו שמורים במחסן נפלא עד היום שבו יהיה ברצונכם לקחתם חזרה.

הובלת בית עם גינה, איך בנוי תעריף ההובלה

אם כן, מהו התעריף של הובלת דירות? ההסבר לשאלה הזו הינו לא מקובע, ומשתנה בהתאם ל# מס' חדרי שינה שברשותכם, למימדים של האביזרים ומשקל הכולל. במקביל, נשאלת השאלה האם החברה מעניקה עבורכם שירותים נלווים כגון שירותים בהם נארוז לכם הכל וזה לא נגמר כאן. על-כן, למען הצעת עלות בלי רבב, חייגו אלינו ותמיד תמצאו סיוע מפליאה וקלילה!

המדריך המושלם להובלה של מקומות המגורים

אחד המעברים וההעברות הכי פופולריות היא בעצם מעבר החדרים ובתי המגורים. במידה ואתם מוצאים את עצמכם עתידים להתרחב בתקופה הקרובה ולבצע העברה של הבית שלכם, אנו כאן ב"הובלת בתים ביד רמב"ם" משיבים על השאלות השכיחות ביותר הנקשרות עם מעבר דירות. כל הובלה אחרת, הן הובלות בית מן המרכז לאיזור השרון יחד עם הובלה מאיזור תל-אביב לאיזור הדרום הן כוללות גורם מקשר אם כן, המידע הבא תואם לאנשים אשר חושקים בלהוביל את הבית שלהם ולבצע את זה בלי קושי.

מהי האינפורמציה שמתבקש להעניק לאנשי מקצוע?

הדבר הראשון שחכם יהיה להוציא לפועל ממש לפני הובלות בית ביד רמב"ם והסביבה הוא לתת פרטים למעבירים בכל הנוגע להעברה שאתם עושים. כדי שתקבלו מושגים, האם הינכם זקוקים לעבודות הובלה של בית עם גינה ולחלופין הובלות של יחידת דיור? עד כמה שהאינפורמציה שתנפקו ידייק בנכונותו, כך יהיה אופציונלי לספק עבורכם אפשרויות של נוחות שיהיו מתאימים לצרכים שלכם. כמו כן, תדרשו לספק ידע בכל הנוגע לחפצים לדוגמה: כמה מוצרי חשמל נמצאים בדירתכם, כמה פריטי ריהוט, האם הדברים שברשותכם מצריכים עבודות הרכבה ופירוק וציינו אם יש לכם רהיטים כבדים וגדולים שאותם ניתן להוציא לפועל על ידי הובלת בית בעזרת מנוף.

איזו כמות זמן עוד לפני ההעברה מלאכת האריזה מתחילה?

יש עוברי דירה המסתייעים בשירותי תאגידי שינוע וזוכים לעיטוף פריטי הדירה על ידי צוות מקצועי, יש גם עוברי דירה אשר מעדיפים לעטוף את התכולה שלהם ללא עזרה. ככה, צפה התמיהה והינה: כמה חודשים או שבועות לפני ההובלות קריטי לבצע אריזה של הדירה. הפיתרון לשאלה כזו הפכפך בדגש וזאת על סמך רוחב הבית שלכם. במקרה והינכם מוצאים את עצמכם בתהליכים של העברת תכולת בית בגודל של כשני חדרים בתור דוגמה, תוכלו לבצע אריזה משהו כמו 12 ימים בממוצע עוד לפני השינוע. במקרה שאנשי ההעברה באים לביתכם על מנת לעשות הובלת פנטהאוז או לחלופין מעבר בית קרקע בגודל כ-5 או שישה חדרי שינה, הרי שנזקק שעות ארוכות לעבודת האריזה.

ע"פ איזה פרמטרים מוחלט עלות הובלתכם?

בואו ניגש לזה, אילו כוחות משנים עבורכם את תמחור ההובלה? עניין מספר 1 זה כצפוי מספר החדרים ומימדי הרהיטים. עלות הובלת בית גדול ברוחב חמש חדרי שינה, יהיה בעלות יקרה לעומת העברת חדר יחיד למשל. חשוב לציין, לגבי האם הינכם עושים שימוש במענה אקסטרה כגון שאנחנו לא עוזבים אתכם בתום המעבר! נפרק ונרכיב את הרהיטי עץ, שירותי מנוף שעוברת תמחור ע"פ שעות השינוע והאם צוות של אורזים באים לסייע לכם. יחד עם זאת, טווח הנסיעה בין הבתים משפיע גם על הפיתרון לקושייה כמה נשלם על הובלת בית. ע"פ זמן הנסיעה, ככל שהוא בין המקום הקיים לביתכם הטרי יותר ממושך, יוצא מצב שעלות ההובלה מעפילה. סתם כדוגמה, הובלת בית מאיזור ת"א לאיזור הצפון תעלה לכם יותר מאשר הזזה של פנטהאוז באיזור השרון למקום שונה באיזור השפלה. עוד דבר שיש בו לשנות עבורכם את עלות ההובלה הוא השיטה של הפירוק ואריזה שאתם עושים.

איך הפירוק שאתם מבצעים. יש בה להצניח את תמחור ההובלה?

האם הינכם מתחילים את אריזת הבית או המקום רגע לפני הובלה צפון הארץ לדרומה? בצעו את האריזה בצורה מושכלת! על פי כמות הארגזים, מן ההיגיון שתוציאו סכום מזערי יותר של מזומן על ההובלה. לכן, אפילו אם אתם ממש לפני הזזה של בית עם קומות או לחלופין הזזה של קוטג’, השתמשו עד תום ונצלו את העסקה בתוך הקרטון ועשו מאמץ להשאיר במינימום של המינימום חלקים ריקים בהם. זה די ברור: כמות גדולה של קופסאות במסחרית, תוספת מחיר לשינוע הבית.

-Moversss- חברת הובלת דירות ביד רמב"ם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה