חברת הובלת דירות באודים

צור קשר וקבל הצעות מחיר

חברת הובלת דירות באודים

מובילים את דירתכם עם יכולת לישון בלילה ובעלות ותעריף שלא ציפיתם להם!

הגיעה השעה! החלטתם שאתם עושים מעבר באודים? בטרם תפצחו במסיבות לקראת זמן המעבר עצמו מחמם הלב, לא לשכוח להזמין מניידים אשר מבצעים הובלה של קוטג' באודים והסביבה בעלויות נהדרות. באתרנו "הובלת בתים באודים" שמח להציע לכם עבודות איכותיות ומחירים מפתיעים, שפשוט יעודדו אתכם לשאוף לבצע העברה של הבית שלכם!

 • חברת הובלת דירות באודים הובלת דירה במחיר משתלם באודים
 • העברה אריזה ושמירת הדירות מגורים בעלויות ותמחורים נוחים!
 • הזזה של בית קרקע באודים ביחד עם אריזה ופירוק
 • אפשרות ההעברה בעזרת מנוף
 • אחסון תכולת בית פרטי לזמן קצר יחסית, משהו כמו שבעה ימים
 • או לא מעט זמן, בערך 30 יום וכמעט תמיד 12 חודשים
 • כדי לקבל הצעה הוגנת הכי טובה ברשת אנחנו בטלפון:
 • הובלה ואריזה של דירות באודים ✓
 • שירותי אריזה למעבר דירה באודים
 • הובלת דירות במחיר לכל כיס באודים
 • שירותי אריזה, הובלה וסידור מקצועי באודים
 • אריזה + סבלות – באודים ! ✓ הובלה של תכולת דירה באודים החל מ-300 ש"ח
 • אודים, שירותי הובלות דירה באודים , מובילים במרכז

העברות בית, זו הדר בה עושים זאת בימינו

הטיפול שמגיע בעזרתנו הוא לא שירותי הובלה, אם כי למענכם מוגש אף שירות של העברה ועיטוף ואריזת משרדים. כך, לא קיים צורך לזרוק זמן ארוך במיוחד ב"קיפול" דירתכם, אם כי תזכו לעזרה חיצונית קצת בטרם השינוע. הזזת בית גדול היא העברה מאסיבית, שכן כדוגמת זה מכילים ים חפצים, וכך גם מלאכת האריזה בדר"כ, הינה אורכת זמן רב. ולכן, תנו לעצמכם לגרום להפיכת המעבר לבלתי-מסובך, בזריזות ובלי סיבוכים אצל איש מקצוע נפלא בסביבת אודים. במקרה שתוך הפירוק וvאריזה יובן לכם שיש חפצים שלא יהיה ברצונכם להעביר עמכם, זכרו שיש ברשימותנו שירותי שינוע ואחסון בית קרקע. ככה, תכולת הדירה שלכם עומדים להיות מוגנים באחסנת אדיר עד הזמן שבו תרצו לקחת אותם חזרה.

מעבר בית גדול, באיזה אופן מורכב מחיר ההובלות

בואו ניגש לזה, מהו התעריף של הובלה של בית? הפיתרון לשאלה זו הינו בלתי קבוע, ונע בקורולוציה מספר חדרים שלכם, לגודל הדברים ולמשקל והמאסה הכוללת. בנוסף לכך, נשאלת השאלה האם החברה מאפשרת עבורכם סיוע מהצד כגון שירותים בהם נבצע עבורכם את שלב האריזה והרשימה ארוכה. אם כך, עבור להצעה ללא הפתעות, הרימו אלינו טלפון ונספק עבורכם סיוע מפליאה ונוחה!

המדריך המלא למעבר הבתים

אחת ההעברות הכי מוזמנות זה העברות בתי המגורים. במידה ואתם מוצאים את עצמכם על סף להתפרש בקרוב ולבצע מעבר דירה, באתר "הובלת בתים באודים" משיבים על השאלות השכיחות ביותר הנקשרות עם הזזה של חדרים. כל סוגי ההובלות, אף הובלה של בית מתל אביב והסביבה לאיזור השרון יחד עם הובלת דירות מאיזור תל-אביב לאיזור הדרום יש להן משהו דומה אם כן, החומר שעכשיו מגיע ענייני לכל מאן דהו שצריכים לעשות מעבר ולטפל בעסק ביתר קלות.

מהי האינפורמציה אשר מתבקש לתת למובילים מוסמכים?

עניין מספר אחת שראוי להוציא לפועל ממש לפני הובלות בית באודים והסביבה זה להעניק פרטים לאנשי הצוות בהקשר לשינוע שאתם מבצעים. לדוגמא, האם אתם צריכים שירותי שינוע פנטהאוז ולחלופין הובלה של דירת-מיני? לפי הרמה שהפרטים שתביאו יהיה נקודתי, כך יהיה יתאפשר להתאים עבורכם סידורים שיהיו הכי מתאימים לכם. כמו כן, תהיו חייבים למסור מושגים במה שקשור לתכולת הבית למשל כמות המוצרים החשמליים שמצויים בדירתכם, כמה פריטי ריהוט, האם החפצים שברשותכם נצרכים לעבודות פירוק והרכבה וציינו אם יש לכם דברים כבדים וגדולים אותם אופציונלי לעשות בעזרת הובלה עם מנוף.

מהי כמות הזמן בטרם ההובלה עושים אריזה?

קיימים אנשים שנעזרים בשירותי תאגידי שינוע ומקבלים עטיפת הדירה כולה על ידי מערך הובלה ותיק, ישנם אלו אשר יעדיפו לארוז את תכולת ביתם מבלי סיוע. בצורה זו, מופיעה התמיהה וזו איזו כמות זמן לפני הובלות הרהיטים חשוב לעשות אריזה של הדירה. הפיתרון לקושייה זו תנודתי במיוחד בהתבסס על גודל דירתכם. במקרה והינכם בתהליכי שינוע תכולה של דירה בשטח שני חדרים כדוגמה, אתם מוזמנים לבצע אריזה כשני שבועות פחות או יותר עוד לפני ההעברה. במקרה והמעבירים עושים דרכם לביתכם ע"מ להוציא לפועל הובלה של בית עם גינה ו/או העברת בית פרטי ברוחב חמש או שש חדרי שינה, יוצא שחייב זמן רב יותר לעבודה.

ע"פ איזה פרמטרים מוסכם תעריף הובלתכם?

בואו ניגש לעניין, אילו דברים משנים עבורכם את עלות ההנעה? דבר מספר 1 הינו , כפי שכבר ניחשתם, מספר החדרים ורוחב התכולה. תעריף העברת בית מגורים עצום בהיקף של 5 חדרים, יהיה בעלות יקרה לעומת שינוע חדר בודד להדגמה. באמירה נוספת, האם הינכם עושים שימוש בעזרה אקסטרה למשל מצב בו לאחר ההגעה ליעד אנחנו לא נוטשים אתכם! נפרק ונרכיב את הרהיטים, הנפות המתומחרת לפי שעות מלאכה והאם צוות של אורזים באים להקל עליכם. יחד עם זאת, טווח הנסיעה בין הנקודות משפיע גם על ההסבר לקושייה מה יעלה הובלה. על-פי זמן הנסיעה, ככל שהוא בין הבית העכשווי לביתכם העתידי יותר ממושך, על פי זה המחיר עצמו והעלות כולה של ההובלה ממריאה. בתור דוגמה, הובלות בית מאיזור ת"א לאיזור הצפון תכריח אתכם לשלם יותר בניגוד להובלת בית קרקע באזור המרכז למקום שונה באיזור תל-אביב. עוד דבר אחד שיכול חד משמעית להשפיע לכם על מחיר ההובלה הוא אופן הפירוק ואריזה שאתם עושים.

באיזה אופן האריזה שלכם מסוגלת להפחית את עלות ההעברה?

אתם אורזים את הבית לפני הובלת דירות מהדרום לצפון? בצעו אריזה בצורה חכמה! בהתאם לכמות הארגזי קרטון, יוצא מצב שתוציאו סכום מזערי יותר של מזומן על ההובלה. ע"כ, אף אם אתם רגע לפני העברות דירות או הזזה של בית פרטי, השתמשו עד תום ונצלו את בית העסק בארגזים ועשו את המיטב שיישאר מינימום חלל בלתי מנוצל בתוכם. זה ד הגיוני: כמות גדולה של ארגזי קרטון על-גבי רכב השינוע, הוספת תשלום למעבר הבית.

-Moversss- חברת הובלת דירות באודים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה