חברת הובלת דירות בלפיד

צור קשר וקבל הצעות מחיר

חברת הובלת דירות בלפיד

מובילים את דירתכם בריגעון מוחלט ובעלות ותעריף שלא ציפיתם להם!

ברכותינו! הינכם עוברים משרד בלפיד? בטרם תפצחו באירועים לקראת המעבר המרטיט, לא לשכוח לדאוג למקפיצים שעושים הזזה של בית גדול בעיר לפיד במחירים נמוכים. “אתר הובלות הובלת בתים בלפיד” מאושרים להציג לכם עבודות ברמה הגבוהה ביותר ומחירים מפתיעים, אשר פשוט יעודדו אתכם להתאוות ללהעביר את ביתכם!

 • חברת הובלת דירות בלפיד הובלת דירה במחיר משתלם בלפיד
 • הובלה אריזה ואיחסון המשרדים ודירות בעלויות ותמחורים מומלצים!
 • העברות פנטהאוז בלפיד כולל אריזה ופירוק
 • אופציית הובלת הדירה תוך שימוש במנוף
 • אחסנת בית קרקע לזמן לא ארוך, בערך שבעה ימים
 • או זמן רב, בערך חודש ולעתים גם 365 יום
 • בואו להשיג הצעת מחיר הכי רצינית בישראל אנחנו בטלפון:
 • הובלה ואריזה של דירות בלפיד ✓
 • שירותי אריזה למעבר דירה בלפיד
 • הובלת דירות במחיר לכל כיס בלפיד
 • שירותי אריזה, הובלה וסידור מקצועי בלפיד
 • אריזה + סבלות – בלפיד ! ✓ הובלה של תכולת דירה בלפיד החל מ-300 ש"ח
 • לפיד, שירותי הובלות דירה בלפיד , מובילים ביהודה ושומרון

הובלת בתי מגורים, ככה עושים את זה בתקופתנו

הטיפול שבא דרכנו זה לא שירות של שינוע, אלא עבורכם מוצע גם שירות של שינוע ועיטוף ואריזת בתים. על-ידי כך, לא קיים צורך לזרוק הרבה שעות באריזת הבית, להיפך: תשיגו ידיים נוספות בטרם הטיפול. שינוע בית קרקע היא לא אחרת מאשר מעבר רציני, שכן מן הסוג הזה מקיפים כמות רצינית של דברים, ופשוט כך עשיית אריזת הבית באופן טבעי, הינה בלתי קצרה. מסיבה זו, תנו לעצמכם אוקיי להפוך את שירות ההובלה לבלתי-מסובך, ללא סיבוכים ובזריזות אצל מקצוען מצוין בתחומי לפיד. במצב בו תוך האריזה יובן לכם שיש אף חפצים שלא תרצו להוביל איתכם, תדעו שיש ברשימותנו שירות של העברה ואחסנת בית עם גינה. בצורה הזו, הרהיטים שלכם יהיו מוגנים על-ידי אחסון ברמה עד היום אשר בו יהיה נוח לכם לקחת אותם חזרה.

הזזת בית קרקע, מהי הדרך בה בנוי תמחור ההובלות

ובכן, עלות הובלה? הפיתרון לשאלה זו הוא דינאמית, ומשתנה בהתאם ל# גודל הבית אשר בבעלותכם, למימדי הציוד ומשקל הכולל. גם כן, עולה התמיהה האם החברה ממנה הזמנתם מביאה עבורכם שירותים נלווים לדוגמה: שירותים בהם נארוז עבורכם וכד'. לכן, למען הצעה הוגנת בלי רבב, צרו איתנו קשר ונביא לכם עסקה מפתיעה וחסכונית!

המדריך המושלם להובלות המשרדים והבתים

אחת ההובלות הכי פופולריות הינה העברת המשרדים והבתים. במקרה ואתם ניצבים במצב בו אתם על סף להתפרש בקרוב ולבצע העברה של הבית שלכם, באתרנו "הובלת בתים בלפיד" עונים על התמיהות החוזרות ונשנות שקשורות למעבר בתי עסק. כל הובלה, אפילו הובלת בית מאיזור המרכז לאיזור השרון כולל הובלה של בית מאיזור תל-אביב לאיזור הדרום הן כוללות מכנה משותף בגלל זה, החומר שעכשיו מגיע רלוונטי לכל החבר'ה שחושקים בלהעביר את ביתם ולבצע זאת בקלות אדירה.

מה המידע שצריך לתת למעבירים?

עניין מס' 1 שרצוי להתחיל ממש זמן מסוים לפני הובלת דירות בלפיד זהו לתת פרטים לסבלים בכל הנוגע למעבר שאתם עושים. כדוגמה, האם אתם צריכים שירות של העברת בית עם גינה ו/או מעבר בית של חדר? עד כמה שהפרטים שתנפיקו ידויק, כך יהיה ניתן לספק עבורכם אופציות נוחות רלוונטים יותר. בנוסף לכך, תאלצו למסור אינפורמציה במה שקשור לדברים כמו למשל מספר החשמליים ברשותכם, כמה פריטי ריהוט, האם הציוד שברשותכם דורשים שירות של להרכיב ולפרק והאם יש לכם דברים בעלי משקל גדול אשר אותם אפשרי להוציא לפועל ע"י הובלה של בית תוך שימוש במנוף.

איזו כמות זמן בטרם ההובלות מוציאים לפועל אריזה?

יש אנשים המסתייעים בשירותי עסקי העברות דירה ומשיגים אריזת הבית דרך צוות מקצועי, יש אף כאלה אשר יעדיפו לאסוף את התכולה שלהם בלי סיוע. בצורה הזו, צצה התמיהה והיא איזו כמות זמן עוד לפני הובלות הדירה צריך לבצע אריזה של הדירה. התשובה לשאלה הזו נזיל במיוחד בהתבסס על מידת ביתכם. במידה והינכם מוצאים עצמכם בתהליכי העברות תכולת דירה במימדי כשני חדרים כדי שתקבלו מושגים, תוכלו להוציא לפועל אריזה כ-14 ימים פלוס מינוס עוד לפני השינוע. במקרה שאנשי ההעברה עושים דרכם לביתכם ע"מ לעשות הובלות של בית עם גינה ולחלופין שינוע וילה בגודל כחמישה או שש חדרי שינה, הרי מן הסתם שנזקק שעות רבות לאריזה ולכל השאר.

לפי מה מוסכם מחיר המעבר שאתם מבצעים?

ובכן, מה הם הגורמים שמעלים ומורידים עבורכם את תעריף השינוע? הדבר הראשון הוא בוודאי מספר החדרים ומשקל הציוד. עלות שינוע בית מגורים ענק ברוחב 5 חדרים, יהיה במחיר גבוה בהשוואה להעברות בית עם חדר יחיד , סתם כדוגמה. באמירה נוספת, האם אתם עושים ניצול של שירות אקסטרה כדוגמת שאנחנונרכיב ונפרק את הארונות מטבח, הנפות שתמחורה נקבע ע"פ שעת עבודה ואם מעבירים עושים דרכם לסייע לכם. יחד עם זאת, מרחק הנסיעה בין המיקומים משפיע גם על ההסבר לבעיה מה יעלה הובלה. ככל שהמרחק בין הדירה הנוכחית אל הדירה החדשה יותר ממושך, כך העלות עצמה מאמירה. לקבלת מושגים, הובלה של בית מאיזור המרכז לאיזור הצפון תכריח אתכם לשלם יותר שלא כמו הובלה של וילה במרכז לבית מגורים שונה במרכז. עוד גורם אחד שיכול חד משמעית להעלות ולהוריד עבורכם את מחירון ההובלות הוא המתודה של האריזה שלכם.

מהי הדרך בה הפירוק שאתם עושים. עתידה להצניח את תמחור ההנעה?

אתם אורזים את הבית לקראת הובלת בית מדרום הארץ לצפונה? אירזו בחכמה! על פי כמות הקופסאות קרטון, מן ההיגיון שתבזבזו כמות קטנה יותר של מזומן על המעבר. לפיכך, גם אם אתם לפני הובלת בית עם קומות ו/או העברות קוטג’, סחטו עד תום את החברה בקרטונים ועשו את המיטב להותיר כמה שפחות חלל ריק בפנים שלהם. ההיגיון ברור: יותר ארגזים במסחרית, הוספת תשלום לשינוע הדירה.

-Moversss- חברת הובלת דירות בלפיד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה