חברת הובלת דירות ביתד

צור קשר וקבל הצעות מחיר

חברת הובלת דירות ביתד

מזיזים את הבית שלכם בביטחון מלא ובעלות ותעריף שלא ציפיתם להם!

ברכותינו! החלטתם שאתם צריכים מעבר דירה ביתד? קצת בטרם תיכנסו אל החגיגות בציפייה לתאריך המרטיט, אל תשכחו למצוא מובילים שעושים הובלה של בית עם גינה ביתד והסביבה בעלות נמוכה. “אתר הובלות הובלת בתים ביתד” גאים להראות לכם טיפול ברמה הגבוהה ביותר ותמחור שלא ציפיתם לו! שפשוט יגרמו לכם להיכסף להוביל את הבית שלכם!

 • חברת הובלת דירות ביתד הובלת דירה במחיר משתלם ביתד
 • שינוע פירוק ואבטחת הדירה בעלויות ותמחורים מתחת לשוק!
 • הובלות של בית פרטי באיזור יתד פלוס אריזה
 • אפשרות ההובלה תוך שימוש במנוף
 • אחסון של בית גדול לזמן לא ממושך, בערך כשבעה ימים
 • ו/או זמן ארוך מאוד, בערך שלושים יום ובדרך כלל 365 יום
 • לקבלת הצעת עלות הכי זולה בישראל אנחנו בטלפון:
 • הובלה ואריזה של דירות ביתד ✓
 • שירותי אריזה למעבר דירה ביתד
 • הובלת דירות במחיר לכל כיס ביתד
 • שירותי אריזה, הובלה וסידור מקצועי ביתד
 • אריזה + סבלות – ביתד ! ✓ הובלה של תכולת דירה ביתד החל מ-300 ש"ח
 • יתד, שירותי הובלות דירה ביתד , מובילים בדרום

שינוע דירות מגורים, כך נהוג לעשות זאת היום

הטיפול שבא עם השירות שלנו איננו טיפולי מעברים, אם כבר, ההיפך: לכם ניתן אף שירות של העברה ואריזת בתים. כך, לא קיים צורך לזרוק שעות רבות ב"קיפול" דירתכם, אם כי אתם זוכים לקבל הכוונה מבחוץ קצת בטרם השירות. הובלה של בית קרקע היא למעשה העברה מאסיבית, מפני ש# בסגנון זה מונים כמות מכובדת של ציוד, ופשוט כך עשיית אריזת הבית ברוב הפעמים, היא ארוכה. מסיבה זו, אשרו לעצמכם להפוך את שירות ההובלה לבלתי-מסובך, זריז וללא סיבוכים אצל בעל מקצוע מעולה ברדיוס של יתד. במצב בו בעת האריזה יובן לכם שיש אף ציוד שלא תהיו מעוניינים לשנע עמכם, זכרו שברשימתנו שירות של שינוע ואחסון של בית קרקע. באופן הזה, החפצים שלכם עומדים להיות שמורים באחסון ענק עד התאריך בו אתם מתכננים לקחת אותם חזרה.

שינוע פנטהאוז, מהי הדרך בה עשוי עלות הובלת הריהוט והציוד

בואו ניגש לעניין, עלות הובלה? המענה לשאלה זו הינו בתנועה מתמדת, ומשתנה בקורולציה גודל הבית שלכם, לגודל של הדברים ולכובד שלה. בנוסף לכך, עולה הקושייה האם חברת ההובלות נותנת עבורכם סיוע מהצד כדוגמת שירותים בהם נארוז בשבילכם וזה לא נגמר כאן. על-כן, בשביל הצעה לעלות בלי אותיות קטנות, אנחנו כאן, הרימו טלפון וניתן לכם עזרה מפליאה ופשוטה!

מקבץ המידע השלם להובלות החדרים ובתי המגורים

אחת ההעברות הכי מבוקשות היא בעצם הובלות של החדרים ובתי המגורים. במצב בו אתם מוצאים את עצמכם על סף להתרחב בזמן הקרוב ולבצע העברה של הבית שלכם, פה באתר "הובלת בתים ביתד" נותנים מענה על הקושיות החוזרות ונשנות שמתקשרות להעברות בתי עסק. כל סוגי ההובלות, הן הובלת דירות מהמרכז לשרון כולל הובלה מתל אביב והסביבה לאיזור הדרום הן כוללות גורם דומה בגלל זה, החומר שעכשיו מגיע מתאים לכל מי שחושקים בלהוביל את דירתם ולסגור את העניין ביתר קלות.

מהם הפרטים שיש לשלוח למזיזים?

עניין מס' 1 שכדאי להוציא לפועל ממש לפני העברת דירה בעיר יתד הוא להעניק פרטים לסבלים בהקשר לשינוע שאתם מבצעים. לקבלת מושגים, האם הינכם תרים אחר שירות של העברת קוטג' / מעבר בית של חדר? לפי הרמה שהפרטים שתביאו יהיה נקודתי, יוצא מצב שיתאפשר להפגיש אתכם עם אופציות נוחות רלוונטים יותר. גם כן, תדרשו להעניק מושגים בכל הנוגע לתכולת הבית כדוגמת מספר החשמליים קיימים בדירתכם, כמה פריטי ריהוט, האם החפצים שברשותכם נצרכים לטיפולי הרכבה ופירוק והאם ישנם אובייקטים כבדים מאוד אשר אותם אופציונלי להוציא לפועל בעזרת הובלת בית בהזמנת מנוף.

כמה חודשים או שבועות לפני ההובלות נבצע אריזה?

בעוד ישנם אלו שנעזרים בשירות של עסקי מעבר וזוכים לאריזה של הדירה באמצעות מערך הובלה מעולה, יש עוברי דירה שיעדיפו לעשות אריזה של הפריטים שברשותם גלמודים. באופן זה, מופיעה התמיהה וזו כמה שבועות עוד לפני הובלות הרהיטים ראוי לעשות אריזה של הדירה. המענה לקושייה הזו נזיל במיוחד וכאן נכנס כאמור הרוחב של דירתכם. במצב בו הינכם עושים הזזת תכולת דירה במימדי כשני חדרים כדוגמה, יתאפשר לכם להתחיל לארוז כ-15 יום פלוס מינוס לפני מעבר. אם אנשי ההובלה עושים דרכם לדירתכם בשביל להתחיל העברת בית עם גינה או הזזת בית קרקע הינו בשטח כחמישה ו/או שש חדרי שינה, מן ההיגיון שיש צורך בשעות רבות לאריזה.

ע"פ איזה פרמטרים מוסכם תעריף המעבר שאתם עושים?

בואו ניגש לזה, איזה כוחות מורידים או מעלים עבורכם את תעריף ההובלה? עניין מספר 1 זה כצפוי גודל הדירה וגודל האיבזור. מחיר הובלה של בית מגורים ענק ברוחב חמש חדרי שינה, יהיה בעלות יקרה בהשוואה להזזת דירה של חדר כדוגמה. יש להוסיף, לגבי האם הינכם משתמשים בשירותים משלימים כמו שאנחנו לא נשכח לפרק ולהרכיב את המטבח, שירותי הנפה שתמחורה נעשה על פי שעות השינוע ואם אורזים באים לתת יד. כמו כן, אורך הנסיעה בין בתי המגורים גם כן משנה את ההסבר לקושייה כמה נשלם על הובלות בית. על-פי זמן הנסיעה, ככל שהוא בין הדירה הנוכחית לביתכם העתידי יותר גבוה, יוצא מצב שהמחיר והעלות כולה של ההובלה מרקיעה. למשל, הובלת דירות מהמרכז לצפון תוציא מכם עוד כסף שלא כמו הזזת פנטהאוז באיזור גוש דן למקום שונה בגוש דן. דבר נוסף שיש בו להעלות ולהוריד עבורכם את מחירון מעבר הדירה זה שיטת האריזה שלכם.

באיזה אופן הפירוק שאתם מבצעים. עתידה להוזיל את תעריף ההזזה?

האם הינכם מתחילים את אריזת הבית או הדירה רגע לפני הובלות בית מצפון הארץ לדרום הארץ? נסו לארוז בצורה חכמה! על פי כמות הארגזים וקופסאות, מסתבר שתוציאו סכום מזערי יותר של מזומן על ההובלה. מסיבה זו, אף אם אתם ממש לפני הזזת דירות / העברת קוטג’, נצלו כמה שיותר את ההצעה בקרטון ונסו להותיר בצורה מינימלית חלל ריק בתוכם. זה ד הגיוני: יותר ארגזים במשאית, עלות גבוהה יותר להובלה.

-Moversss- חברת הובלת דירות ביתד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה