📞 צור קשר :</font > 055-94-079-39

חברת הובלת דירות באריאל

חברת הובלת דירות באריאל

מזיזים את הדירה בשאנטי ובתעריף שלא ציפיתם לו!

ברכותינו! אתם עוברים דירה באריאל? בטרם תיכנסו אל החגיגות בציפייה לתאריך מחמם הלב, אתם צריכים לדאוג למסיעים המבצעים הזזת קוטג' באריאל במחירים נמוכים. “אתר הובלות הובלת בתים באריאל” נרגשים להציע לכם שירותים איכותיים ועלות שלא ציפיתם לה! שממש ידחפו אתכם לחלום לעבור דירה!

 • חברת הובלת דירות באריאל הובלת דירה במחיר משתלם באריאל
 • שינוע פירוק ואריזה ולאחסן את המשרדים ודירות בעלויות ותמחורים נוחים!
 • שינוע פנטהאוז בעיר אריאל יחד עם פירוק ואריזה
 • אופציית הובלת הבית תוך שימוש במנוף
 • אחסנת קוטג' לתקופה שאינה ארוכה, משהו כמו שבעה ימים
 • או לחלופין זמן לא מועט, בערך 30 ימים ובדר"כ שנה
 • בואו לקבל הצעת עלות הכי טובה בישראל צלצלו:
 • הובלה ואריזה של דירות באריאל ✓
 • שירותי אריזה למעבר דירה באריאל
 • הובלת דירות במחיר לכל כיס באריאל
 • שירותי אריזה, הובלה וסידור מקצועי באריאל
 • אריזה + סבלות – באריאל ! ✓ הובלה של תכולת דירה באריאל החל מ-300 ש"ח
 • אריאל, שירותי הובלות דירה באריאל , מובילים במרכז

מעבר משרדים ודירות, כך נהוג לעשות זאת כיום

הטיפול אשר בא עם השירות שלנו אינו רק עבודות הובלות, להיפך: למענכם מוצע גם שירותי הובלה ואריזת בתי עסק. בצורה הזו, אין סיבה להשקיע הרבה שעות ב"קיפול" ביתכם, להיפך: תקבלו הכוונה נוספת בטרם העבודה והשירות. שינוע בית גדול היא לא אחרת מאשר מעבר שאין לזלזל בו, כי כדוגמת זה מכילים המון דברים, וככה ביצוע של אריזת הבית ברוב הפעמים, הינה ארוכה. על כן, תנו לעצמכם אוקיי לעשות את הטיפול לבלתי-מסובך, ללא סיבוכים ובזריזות אצל חברה מומלצת ואיכותי באזור אריאל. במקרה שבעת האריזה תקבלו מושגים שיש חפצים שלא תרצו להעביר עמכם, דעו לכם שאנו מספקים גם עבודות מעבר ואחסון בית גדול. כך, הרהיטים שלכם יהיו מוגנים על-ידי אחסון ברמה עד התאריך בו אתם מתכננים לקחתם חזרה.

הובלת בית גדול, מהי הדרך בה בנוי מחיר המעבר

בואו ניגש לזה, מה יעלה העברת דירה? המענה לשאלה הזו הוא למעשה בלתי קבוע, ונע לפי מס' חדרי שינה אשר באמתחתכם, לגודל החפצים ולמאסה והמשקל הכוללים. במקביל, צצה התמיהה האם החברה ממנה הזמנתם מעניקה עבורכם טיפולים נוספים לדוגמה: שירותים בהם נארוז לכם הכל וכדומה. לכן, בשביל הצעה לעלות בלי הפתעות, הרימו אלינו טלפון ונצמיד אליכם סיוע מדהימה ואפשרית!

ההסבר המלא להובלות הבתים

אחת ההעברות הכי נחשקות הינה הובלת המשרדים והבתים. במידה ואתם מוצאים את עצמכם עתידים להתפרש בזמן הקרוב ולבצע מעבר דירה, אצלנו באתר "הובלת בתים באריאל" נותנים מענה על התמיהות השכיחות ביותר שמתקשרות למעבר מבנים. שאר ההובלות, הן הובלה מאיזור תל-אביב לאיזור השרון וגם הובלה של בית מאיזור ת"א לאיזור הדרום יש להן גורם מקשר כך שהחומר לדלקמן רלוונטי לכל מאן דהו שרוצים להוביל את דירתם ולעשות את הדברים בלי קושי.

מהם הפרטים אשר דרוש להעביר לאנשי מקצוע?

דבר מס' אחת שחשוב להתחיל ממש טרם הובלה של בית בעיר אריאל הינו לספק אינפורמציה לאנשי הצוות בכל הנוגע להובלתכם. סתם כדוגמה, האם אתם צריכים שירות של שינוע בית עם גינה / הזזה של דירת סטודיו? לפי הרמה שהאינפורמציה שתיתנו ידויק, יוצא מצב שאפשר להצמיד לכם פתרונות שיהיו הכי מתאימים לכם. גם כן, תצטרכו להעניק ידע במה שקשור לפריטים לדוגמה: מספר החשמליים מצויים אצלכם, כמה רהיטים, האם הציוד שברשותכם דורשים שירות של הרכבה ופירוק והאם קיימים אובייקטים כבדים מאוד אשר אותם הגיוני להתחיל על ידי הובלת בית בהזמנת מנוף.

כמה שבועות בטרם השינוע נוציא לפועל אריזה?

ישנם עוברי דירה שנעזרים בשירות של חברות ההובלה ומה שיוצא זה ליפוף פריטי הדירה על ידי מערך מובילים מיומן, ישנם אנשים אשר יעדיפו לעטוף את הפריטים שברשותם גלמודים. בצורה הזו, עולה השאלה והיא איזו כמות זמן עוד לפני ההעברה מומלץ לאסוף את החפצים של הדירה. התשובה לקושייה זו תנודתי בעיקר וכאן נכנס כאמור הרוחב של ביתכם. במידה ואתם מבצעים הזזת תכולתה של דירה בהיקף 2 חדרים כדוגמה, יתאפשר לכם לעשות אריזה משהו כמו שני שבועות בהערכה גסה בטרם השינוע. אם אנשי ההעברה עושים דרכם לדירתכם על מנת לבצע הובלות של פנטהאוז ו/או העברות בית פרטי הינו בשטח חמש או שש חדרי שינה, יוצא שיש צורך בשעות רבות לעבודת האריזה.

ע"פ איזה פרמטרים יוסכם עלות המעבר שאתם מבצעים?

אם כן, איזה דברים מורידים או מעלים עבורכם את תמחור השינוע? דבר מספר אחת זה כמובן גודל הבית והיקף האיבזור. תמחור העברת בית מגורים ענקי בהיקף של חמש חדרי שינה, ייקבע במחיר יקר בהשוואה להעברות בית עם חדר יחיד , לקבלת מושגים. חשוב לציין, האם הינכם עושים שימוש בסיוע אקסטרה למשל שאנו מתחייבים לפרק ולהרכיב את הפריטים גדולים, עבודת מנוף שתמחורה מתבצע לפי שעות מלאכה ואם הסבלים נשלחים לסייע לכם. בנוסף, מרחק הנסיעה בין בתי המגורים משפיע גם על הפיתרון לקושיה מה יעלה הובלות בית. על-פי זמן הנסיעה, ככל שהוא בין המקום הקיים אל הדירה החדשה רב יותר, יוצא מצב שמחיר ועלות המעבר עולה. לדוגמא, הובלה של בית מת"א והסביבה לאיזור הצפון תוציא מכם עוד כסף לעומת הובלות של פנטהאוז באיזור המרכז למקום שונה במרכז. עוד פרמטר שיש לאל ידו להעלות ולהוריד עבורכם את עלות ההעברה הוא מתודת הפירוק שאתם עושים.

כיצד הפירוק ואריזה שאתם מבצעים. עומדת להוזיל את תמחור ההזזה?

האם הינכם מתחילים את אריזת הבית או המקום לקראת הובלת בית צפון הארץ לדרומה? נסו לארוז בצורה חכמה! בהתאם לכמות הארגזים, מסתבר שתוציאו סכום מזערי יותר של מזומן על ההובלה. אם כך, גם במידה ואתם בטרם הובלות של בית עם קומות ולחלופין הובלות של וילה, השתמשו עד תום ונצלו את המקום בתוך הקרטון ועשו את המיטב להשאיר מינימום חלקים ריקים בהם. פשוט להבין: יותר ארגזים במשאית, תוספת מחיר לשינוע הדירה.

-Moversss- חברת הובלת דירות באריאל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה