📞 צור קשר :</font > 055-94-079-39

חברת הובלת דירות במעלה החמישה

חברת הובלת דירות במעלה החמישה

מעבירים את הדירה בראש שקט ובתעריף שלא ציפיתם לו!

מזל טוב! הינכם עומדים לעבור במעלה החמישה? בטרם תיכנסו אל החגיגות בציפייה לתאריך המרגש, אתם אמורים להזמין מסיעים שעושים שינוע בית גדול במעלה החמישה והסביבה במחירי רצפה. באתרנו "הובלת בתים במעלה החמישה" שמחים להציג לכם עבודות ברמה הגבוהה ביותר ותמחור שלא ציפיתם לו! שממש ידחפו אתכם להתאוות ללהעביר את ביתכם!

 • חברת הובלת דירות במעלה החמישה הובלת דירה במחיר משתלם במעלה החמישה
 • שינוע פירוק ואחסון הבית בעלויות ותמחורים מתחת לשוק!
 • הובלות של וילה בעיר מעלה החמישה פלוס אריזה
 • אפשרות ההובלה תוך שימוש במנוף
 • לאחסן בית פרטי לזמן לא ממושך, משהו כמו שבעה ימים
 • או זמן רב, בערך שלושים ימים ולעיתים 12 חודשים
 • לקבלת הצעת עלות הכי טובה בשוק התקשרו:
 • הובלה ואריזה של דירות במעלה החמישה ✓
 • שירותי אריזה למעבר דירה במעלה החמישה
 • הובלת דירות במחיר לכל כיס במעלה החמישה
 • שירותי אריזה, הובלה וסידור מקצועי במעלה החמישה
 • אריזה + סבלות – במעלה החמישה ! ✓ הובלה של תכולת דירה במעלה החמישה החל מ-300 ש"ח
 • מעלה החמישה, שירותי הובלות דירה במעלה החמישה , מובילים בירושלים

מעבר דירות, זו הדר בה עושים זאת בימינו

הטיפול שמגיע עם השירות שלנו איננו שירות של הובלה, אלא למענכם ניתן אף שירות של הובלה וליפוף ואריזת בתים. ע"י כך, אין שום צורך להשקיע הרבה שעות ב"קיפול" דירתכם, אם כי אתם זוכים הכוונה מבחוץ רגע לפני העבודה והשירות. שינוע וילה הינה שינוע מאסיבי, בגלל ש# כזה מקיפים כמות גדולה של דברים, וכך גם עשייה של אריזה ע"פ רוב, היא לא קצרה. ולכן, אפשרו לעצמכם לגרום להפיכת השינוע לבלתי-קשה, בזריזות ובלי סיבוכים אצל איש מקצוע מצוין בסביבת מעלה החמישה. אם תוך האריזה וvפירוק יובהר לכם שיש ציוד שכמעט ולא יהיה ברצונכם להוביל איתכם, תדעו שאנו מתגאים ב# שירות של העברה ואחסון בית פרטי. באופן זה, הדברים שלכם עומדים להיות שמורים על-ידי אחסון ברמה עד לרגע שיתאים לכם להוציאם.

העברות בית גדול, באיזו דרך עשוי תמחור הובלות הדירה

ובכן, עלות הובלת דירות? ההסבר לשאלה כזו הינו תזזיתי, ומשתנה בקורולציה גודל הדירה שברשותכם, לגודל הציוד ולמאסה הכוללת. במקביל, עולה התהייה האם חברת ההובלה מגישה עבורכם טיפולים מהצד לדוגמה: שירותי אריזה וכדומה. לכן, למען הצעת מחיר בלי אותיות קטנות, צלצלו אלינו ונצמיד אליכם עזרה מדהימה ונוחה!

המדריך המושלם למעבר הבתים

אחת ההובלות הכי פופולריות היא העברת מקומות המגורים. במקרה שגיליתם שאתם עתידים להתפשט בעתיד הלא רחוק ולהוביל את הבית שלכם, פה באתר "הובלת בתים במעלה החמישה" מספקים מענה על התמיהות הכי טיפוסיות בעלות קשר לשינוע דירות. כל הובלה אחרת, אפילו הובלת דירות מאיזור ת"א לאיזור השרון יחד עם הובלות בית מן המרכז לאיזור הדרום יש להן גורם דומה אז בגלל זה, החלק לדלקמן ענייני לאנשים אשר מבקשים לעבור דירה ולסגור את העניין בקלות רבה.

מהי האינפורמציה שנצרך לספק למובילים?

עניין מספר 1 שצריך לקיים ממש זמן מסוים לפני הובלה של בית באיזור מעלה החמישה זה להעניק אינפורמציה למשנעים בכל הנוגע להעברה שאתם עושים. בתור דוגמה, האם אתם צריכים טיפולי הובלות של פנטהאוז ו/או הובלת דירת-מיני? לפי הרמה שהאינפורמציה שתיתנו יהיה נקודתי, מסתבר שאפשר להצמיד עבורכם הצעות מיוחדות רלוונטים יותר. בנוסף, תאלצו להעניק פרטים בכל הנוגע לתכולת הבית כגון מספר החשמליים נמצאים בדירתכם, את מס' הפריטים, האם הציוד שברשותכם נצרכים לעבודות הרכבה ופירוק והאם קיימים פריטים בעלי משקל רב אותם אופציונלי לעשות על ידי הובלת בית תוך שימוש במנוף.

כמה ימים עוד לפני מעברי הדירה נוציא לפועל אריזה?

יש עוברי דירה שמקבלים סיוע משירות של תאגידי מעבר ומרוויחים אריזה של הדירה ע"י מערך הובלה מיומן, יש אף אשר מעדיפים לבצע אריזה של התכולה שלהם בלי עזרה. בצורה זו, מופיעה התמיהה והיא מהי מרוצת הזמן עוד לפני הובלות הדירה חשוב לעשות אריזה של הדירה. ההסבר לשאלה הזו בלתי יציב בדגש וזאת ע"פ הנפח של הבית שלכם. במצב בו הינכם מוצאים את עצמכם בתהליכים של העברות תכולת בית ברוחב כשני חדרים בתור דוגמה, אתם מוזמנים להתחיל לארוז כשבועיים בהערכה גסה לפני מעבר. במקרה שאנשי המקצוע עושים דרכם לביתכם על מנת להוציא לפועל הובלות של בית עם גינה ו/או שינוע בית גדול בגודל כחמישה / שישה חדרי שינה, יוצא שנזקק כמות זמן ממושכת לאריזה.

על פי מה יקבע תעריף השינוע שאתם מבצעים?

אז מה הם הגורמים שמשפיעים לכם על מחירון ההעברה? הדבר הראשון הוא , כמו שבטח חשבתם, כמות חדרי השינה והיקף האיבזור. מחיר שינוע בית מגורים ענק בגודל 5 חדרי שינה, יתומחר יקר לעומת הובלת חדר יחיד כדוגמה. יש להוסיף, האם הינכם עושים שימוש בעזרה אקסטרה למשל שאנחנו נפרק ונרכיב את הרהיטים, שירותי הנפה שתמחורה נעשה על פי שעות השינוע ואם מעבירים שמים פעמיהם אליכם להעניק עזרה. כתוספת, טווח הנסיעה בין הלוקיישנים גם כן משנה את התשובה לשאלתכם כמה עולה העברת דירה. עד כמה שזמן הנסיעה בין הבית העכשווי לביתכם העתידי יותר ממושך, מן ההיגיון שמחיר ועלות המעבר מטפסת. להדגמה, הובלה מאיזור תל-אביב לאיזור הצפון תגיע לעלות גבוהה לעומת שינוע פנטהאוז באיזור גוש דן לכתובת ואיזור שונה באיזור המרכז. עוד עניין כזה שחד משמעית מסוגל להשפיע לכם על תעריף מעבר הדירה הינו השיטה של האריזה ופירוק שאתם מבצעים.

איך הפירוק ואריזה שאתם עושים. מסוגלת להפוך לזול יותר את תמחור ההובלה?

אתם אורזים את בית המגורים לפני הובלה מן הצפון אל הדרום? נסו לארוז בצורה מושכלת! ע"פ כמות הקרטונים, כך תשלמו פחות כסף על שינוע הדירה. ע"כ, אם הינכם ממש לפני הזזה של דירה בבניין / העברות וילה, נצלו כמה שיותר את המקום בקופסה והשתדלו שיהיה בצורה מינימלית חלקים ריקים בפנים שלהם. לא קשה להבין: כמות גדולה של קרטונים במשאית, תוספת מחיר לשינוע הדירה.

-Moversss- חברת הובלת דירות במעלה החמישה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה