חברת הובלת דירות במצר

צור קשר וקבל הצעות מחיר

חברת הובלת דירות במצר

מעבירים את ביתכם באפס דאגה ובתמחור שלא ציפיתם לו!

בשעה טובה הינכם צריכים מעבר דירה במצר? קצת בטרם תתחילו במשתים לקראת תאריך המעבר מכמיר הלב, אתם צריכים לחפש מעבירים אשר מקיימים מעבר פנטהאוז במצר והסביבה בעלויות נפלאות. “אתר הובלות הובלת בתים במצר” נרגשים לחשוף לכם שירותים איכותיים ותמחור שלא ציפיתם לו! שלגמרי יגרמו לכם לרצות להעביר את ביתכם!

 • חברת הובלת דירות במצר הובלת דירה במחיר משתלם במצר
 • הובלה אריזה ופירוק והפקדת הבית בעלויות ותמחורים מדהימים!
 • הזזת בית עם גינה בעיר מצר ביחד עם אריזה ופירוק
 • אפשרות ההובלה יחד עם מנוף
 • אחסנת קוטג' לזמן לא ממושך, בערך 7 ימים
 • או זמן לא מועט, בערך שלושים יום ובדר"כ 12 חודשים
 • כדי לקבל הצעה הוגנת בנושא ניסור בטון הכי מומלצת בארץ אנו בטלפון:
 • הובלה ואריזה של דירות במצר ✓
 • שירותי אריזה למעבר דירה במצר
 • הובלת דירות במחיר לכל כיס במצר
 • שירותי אריזה, הובלה וסידור מקצועי במצר
 • אריזה + סבלות – במצר ! ✓ הובלה של תכולת דירה במצר החל מ-300 ש"ח
 • מצר, שירותי הובלות דירה במצר , מובילים בחיפה

מעבר דירות, זו הדר בה עושים זאת בימינו

השירות המוצע בסיוענו אינו רק שירותי העברה, אלא לכם מוצע גם שירות של מעבר ועטיפת ואריזת דירות. באופן הזה, אין צורך לזרוק זמן רב באריזת הבית, להיפך: תשיגו ידיים נוספות קצת בטרם המעבר הגדול. הזזת בית קרקע היא העברה מאסיבית, שכן כזה מונים כמות מכובדת של דברים, ובאותה צורה עשיית אריזת הבית ברוב המקרים, הינה ממושכת. ולכן, תנו לעצמכם אוקיי לעשות את העבודה והשירות לבלתי-מסובך, בלי סיבוכים ובזריזות עם מוביל אדיר בסביבת מצר. במצב בו תוך האריזה וvפירוק יובן לכם שיש אף דברים שלא תרצו לשנע עמכם, עליכם לדעת שברשימתנו עבודות העברה ואחסון בית גדול. בצורה זו, תכולת הדירה שלכם יהיו מוגנים באחסון פרפקט עד אשר יתאפשר לכם להוציאם.

הובלת קוטג', באיזו דרך מורכב תמחור ההעברה

אם כן, עלות הובלה של בית? המענה לשאלה כזו הוא בעצם דינאמית, ונע ע"פ גודל הדירה שבבעלותכם, למימדי האיבזור ולכובד שלה. גם כן, עולה התמיהה האם חברת ההובלות נותנת עבורכם סיוע מהצד כמו למשל פירוק הרהיטים ואריזתם וכד'. על-כן, לטובת קבלת הצעת מחיר משתלמת ללא הפתעות, פנו אלינו וניתן לכם סיוע זולה מן המצופה ונגישה!

המדריך המלא להובלת החדרים ובתי המגורים

אחת ההעברות הכי נחשקות זה הובלת הבתים. במידה וברגע האחרון אתם עתידים להתרחב בעתיד הלא רחוק ולעבור דירה, פה באתר "הובלת בתים במצר" נותנים מענה על התהייות החוזרות ונשנות בעלות קשר למעבר מבנים. שאר ההובלות, גם הובלה מן המרכז לאיזור השרון וגם הובלת בית מתל אביב והסביבה לאיזור הדרום יש להן גורם זהה מסיבה זו, הטקסט לדלקמן תואם לכל מאן דהו שדורשים לעשות מעבר ולבצע זאת ביתר קלות.

מהי האינפורמציה אשר דרוש לשלוח לאנשים שיעשו את העבודה הקשה?

דבר מס' אחת שחכם יהיה להתחיל ממש בטרם הובלת בית במצר הינו להעניק פרטים למובילים בכל הנוגע להובלתכם. בתור דוגמה, האם אתם צריכים שירותי הזזת בית פרטי ולחלופין הזזה של יחידת דיור? ככל שהמידע שתספקו יהיה מדויק יותר, מסתבר שנוכל להצמיד לכם פתרונות שיתאימו לכם. בנוסף לכך, תהיו צריכים להעניק אינפורמציה במה שקשור לפריטים כמו למשל מספר מוצרי החשמל נמצאים בדירתכם, את מס' פריטי הריהוט, האם תכולת הדירה שברשותכם זקוקים לטיפולי פירוק והרכבה והאם ישנם חפצים בעלי משקל גדול אשר אותם הגיוני לבצע ע"י הובלה בעזרת מנוף.

איזו כמות זמן לפני ההעברה מלאכת האריזה מתחילה?

יש גם עוברי דירה המסתייעים בטיפולי תאגידי העברות דירה ומרוויחים אריזה של הדירה ע"י צוות מקצועי, יש כאלה שרואים לנכון לבצע אריזה של הפריטים שברשותם ללא סיוע. בצורה זו, עולה השאלה והיא כמה ימים לפני השינוע נכון לבצע אריזה של הדירה. הפיתרון לקושייה הזו נזיל במיוחד וזאת ע"פ רוחב ביתכם. במקרה ואתם מבצעים הובלה של תכולת בית בהיקף 2 חדרים סתם כדוגמה, תוכלו להוציא לפועל אריזה כשבועיים בהערכה גסה בטרם השינוע. במקרה שהסבלים נוסעים לביתכם על מנת לעשות מעבר בית גדול או לחלופין העברת פנטהאוז הינו בשטח חמש או לחלופין 6 חדרי שינה, הרי מן הסתם שיש צורך בהרבה שעות לאריזה ולכל הבלאגן.

לפי איזה פרמטרים מוסכם מחירון השינוע שאתם עושים?

בואו ניגש לעניין, אילו דברים מעלים ומורידים עבורכם את מחירון ההובלה? דבר מספר 1 הינו כמובן מספר החדרים וגודל החפצים. עלות הובלת בית רחב ברוחב 5 חדרי שינה, יהיה במחיר יקר בהשוואה לשינוע דירה של חדר לדוגמא. בל נשכח, לגבי היותכם עושים שימוש בטיפולים אקסטרה כגון שאנחנו נפרק ונרכיב את המטבח, הנפה שתמחורה נעשה בקורולציה ל# שעות מלאכה ואם סבלים מגיעים לעזור. יחד עם זאת, מרחק הנסיעה בין הנקודות אף הוא משנה את המענה לקושיה מהו התעריף של הובלת בית. עד כמה שזמן הנסיעה בין המקום הקיים לדירתכם הטרייה יותר ממושך, מן ההיגיון שהמחיר והעלות כולה של ההובלה ממריאה. סתם כדוגמה, הובלה מהמרכז לצפון תעלה לכם יותר שלא בדומה להובלת פנטהאוז באיזור גוש דן לכתובת ואיזור שונה באיזור המרכז. דבר נוסף שיש לאל ידו להוריד או להעלות עבורכם את עלות הובלות הרהיטים הוא הצורה של הפירוק שאתם עושים.

איך הפירוק שאתם עושים. עומדת להצניח את עלות ההובלה?

האם הינכם מתחילים את אריזת הבית או המקום לקראת העברת דירה מהדרום לצפון? בצעו את האריזה בצורה מושכלת! על פי כמות הארגזים, מן ההיגיון שתבזבזו כמות קטנה יותר של מזומן על העברת הדירה. ע"כ, גם במידה ואתם בטרם הובלת דירה ו/או הובלות של קוטג’, נצלו כמה שיותר את ההצעה בקרטונים והשתדלו שיישאר באופן מינימלי איזורים ריקים בחלק הפנימי שלהם. זה די ברור: כמות גדולה של קופסאות קרטון על המשאית, תשלום גבוה לשינוע.

-Moversss- חברת הובלת דירות במצר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

גלילה למעלה