📞 צור קשר :</font > 055-94-079-39

חברת הובלת דירות באלונים

חברת הובלת דירות באלונים

משנעים את דירתכם בריגעון מוחלט ובתמחור שלא ציפיתם לו!

ברכותינו! הינכם עומדים לעבור באלונים? קצת בטרם תתחילו במשתים בציפייה ליום השינוע הסוחף, אתם צריכים להשיג מסיעים אשר עושים שינוע וילה באיזור אלונים בזיל הזול. אנחנו באתר "הובלת בתים באלונים" גאים להראות לכם שירותים איכותיים ועלויות שלא ציפיתם להן! שממש יעודדו אתכם לערוג ללהוביל את הבית שלכם!

 • חברת הובלת דירות באלונים הובלת דירה במחיר משתלם באלונים
 • שינוע אריזה ופירוק ואחסון הדירות בתעריפים מתחת לשוק!
 • שינוע פנטהאוז בעיר אלונים פלוס אריזה ופירוק
 • יכולת הובלת הדירה עם מנוף
 • אחסנת בית פרטי לתקופה שאינה ארוכה, משהו כמו 7 ימים
 • או זמן ארוך מאוד, משהו כמו חודש והרבה פעמים 12 חודשים
 • בואו לקבל הצעה הוגנת הכי זולה בארץ אנו בטלפון:
 • הובלה ואריזה של דירות באלונים ✓
 • שירותי אריזה למעבר דירה באלונים
 • הובלת דירות במחיר לכל כיס באלונים
 • שירותי אריזה, הובלה וסידור מקצועי באלונים
 • אריזה + סבלות – באלונים ! ✓ הובלה של תכולת דירה באלונים החל מ-300 ש"ח
 • אלונים, שירותי הובלות דירה באלונים , מובילים בחיפה

העברות בית, ככה עושים את זה כיום

הטיפול אשר מגיע בעזרתנו הוא לא עבודות שינועים, אם כי עבורכם ניתן אף שירות של מעבר ועיטוף ואריזת מקומות. כך, אין סיבה לזרוק זמן רב באריזה של דירתכם, אם כי אתם מקבלים ידיים נוספות בטרם ההובלה. הובלה של קוטג' היא למעשה שינוע מאסיבי, שכן מן הסוג הזה מונים ים ציוד, ובאותה צורה עשייה של אריזת הבית ע"פ רוב, הינה ממושכת. מסיבה זו, תנו לעצמכם להפוך את העבודה והשירות לבלתי-מסובך, פשוט ומהיר אצל מקצוען מושלם בסביבת אלונים. במקרה ותוך האריזה וvפירוק תתפסו שקיימים פריטים שכלל לא יהיה ברצונכם לנייד עמכם, עליכם לדעת שיש לנו עבודות מעבר ואחסנת בית פרטי. כך, הציוד שלכם עומדים להיות שמורים על-ידי אחסון עולמי עד הזמן אשר בו יהיה ברצונכם להחזירם.

העברות בית גדול, כיצד מורכב עלות המעבר

בואו ניגש לזה, מה עלות הובלה של בית? המענה לשאלה זו הינו משתנה, ונע לפי כמה חדרי שינה שבבעלותכם, למימדי האביזרים ולמשקל והמאסה הכוללת. כמו כן, צצה הקושייה האם החברה ממנה הזמנתם מאפשרת עבורכם טיפולים נוספים למשל שירותים בהם נארוז עבורכם וכיוצא בזאת. ע"כ, בשביל הצעת מחיר ללא הפתעות, התקשרו אלינו ותמיד תמצאו המלצה טובה מן המצופה וחסכונית!

מקבץ המידע המקיף לשנוע של בתי המגורים

אחת ההעברות הכי פופולריות זה הובלת החדרים ובתי המגורים. במצב בו אתם מוצאים את עצמכם עתידים להסתעף בזמן הקרוב ולבצע מעבר דירה, אתר “הובלות הובלת בתים באלונים” משיבים על הקושיות הכי נפוצות שקשורות להזזת דירות. כל הובלה אחרת, אפילו הובלה של בית מאיזור תל-אביב לאיזור השרון פלוס הובלה של בית מאיזור המרכז לאיזור הדרום אוצרות בחובן גורם זהה לכן החלק שעכשיו מגיע ענייני לכל מי שמעוניינים להוביל את הבית שלהם ולבצע את זה בקלות יתירה.

מהם הפרטים שנדרש למסור למובילים?

דבר מס' אחת שחכם יהיה להוציא לפועל ממש לפני הובלה של בית באיזור אלונים זה להעביר אינפורמציה לאנשי הצוות בכל הנוגע למעבר שאתם מבצעים. סתם כדוגמה, האם הינכם זקוקים לשירות של הזזת בית קרקע או לחלופין הובלת דירת סטודיו? ככל שהמידע שתגישו יהיה ספציפי, יוצא מצב שאפשר לספק עבורכם פתרונות רלוונטים יותר. בנוסף לכך, תהיו צריכים להעניק פרטים במה שקשור לתכולת הדירה כגון כמות המוצרים החשמליים שמצויים בדירתכם, את כמות הרהיטים, האם הפריטים שברשותכם נצרכים לשירותי הרכבה ופירוק והאם יש בנמצא אובייקטים בעלי משקל גדול שאותם ניתן לעשות דרך הובלת דירות בהזמנת מנוף.

מהי מרוצת הזמן לפני ההובלה נוציא לפועל אריזה?

יש אנשים שמקבלים סיוע משירות של עסקי מעבר ומה שיוצא זה ליפוף פריטי הדירה באמצעות מערך מובילים ותיק, קיימים אשר מעדיפים לארוז את תכולתם בעצמכם. ככה, צפה התמיהה והינה: איזו כמות זמן בטרם ההובלות מומלץ לבצע אריזה של הדירה. המענה לקושייה הזו משתנה בעיקר וזאת על-פי המידה של דירתכם. במצב בו הינכם מוצאים עצמכם בתהליכי הובלות של תכולתה של דירה במידת כ-2 חדרים להדגמה, אפשר לבצע אריזה כ-15 יום בהערכה גסה עוד לפני ההעברה. במקרה שהמובילים נוסעים לביתכם על מנת לבצע העברת וילה ו/או הובלת וילה ברוחב כחמש ו/או 6 חדרי שינה, מן ההיגיון שיש צורך בזמן רב יותר לעבודה.

בהתאם לאיזה פרמטרים יוסכם מחיר ההעברה שאתם מבצעים?

אם כן, אילו דברים מורידים או מעלים עבורכם את עלות ההעברה? עניין מס' אחת הינו , כמו שכבר ניחשתם, גודל הבית ורוחב האיבזור. תמחור הובלה של בית ענקי בהיקף של חמש חדרי שינה, ייקבע במחיר יקר לעומת הובלת דירת סטודיו , סתם כדוגמה. נוסיף, לגבי האם הינכם עושים שימוש בשירות נוסף כגון שאנחנו לא נוטשים אתכם עם ההגעה לדירה החדשה! מרכיבים ומפרקים את הריהוט, הנפות שתמחורה מתבצע בהתאם ל# שעות השינוע ואם מעבירים שמים פעמיהם אליכם לעמוד לרשותכם. גם כן, טווח הנסיעה בין הלוקיישנים אף הוא משנה את המענה לקושיה מה יעלה הובלות בית. על-פי זמן הנסיעה, ככל שהוא בין הדירה הנוכחית לביתכם העתידי רב יותר, מן ההיגיון שהעלות עצמה מרקיעה. כדוגמה, הובלות בית מאיזור ת"א לאיזור הצפון תגיע לעלות גבוהה שלא כמו העברות בית פרטי באזור המרכז לכתובת ואיזור שונה באיזור תל-אביב. עוד דבר שמסוגל לשנות עבורכם את עלות ההעברה הינו אופן האריזה שלכם.

מהי הדרך בה הפירוק ואריזה שאתם עושים. יש בה להצניח את תמחור המעבר?

מבצעים אריזה של בית המגורים לקראת הובלות בית מדרום הארץ לצפון הארץ? בצעו את האריזה באופן משכיל! ככל שיהיו לכם יותר ארגזים, מן ההיגיון שתוציאו סכום מזערי יותר של מזומן על השינוע. מסיבה זו, גם אם אתם בטרם הובלה של דירה בבניין או לחלופין העברות וילה, סחטו עד תום את העסק בארגזים ועשו את המיטב שיהיה מינימום חלקים ריקים בחלק הפנימי שלהם. המשוואה היא פשוטה: כמות גדולה של ארגזי קרטון ברכב השינוע, תוספת תשלום למעבר.

-Moversss- חברת הובלת דירות באלונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה