חברת הובלת דירות בזיקים

צור קשר וקבל הצעות מחיר

חברת הובלת דירות בזיקים

מובילים את הדירה בשאנטי ובתעריף שלא ציפיתם לו!

חדשות טובות! החלטתם שאתם עומדים לעבור בזיקים? רגע לפני שתתחילו במשתים לקראת היום המיוחל מחמם הלב, חובתכם היא לדאוג למובילים שמוציאים לפועל שינוע בית פרטי בזיקים והסביבה במחירים נמוכים. אנחנו באתר "הובלת בתים בזיקים" גאים להציג בפניכם טיפול איכותי ותעריף שלא ציפיתם לו! שפשוט יעוררו בכם לחפוץ לבצע מעבר דירה!

 • חברת הובלת דירות בזיקים הובלת דירה במחיר משתלם בזיקים
 • מעבר אריזה ופירוק ואחסון הדירות מגורים בעלויות ותמחורים מדהימים!
 • הובלה של קוטג' בזיקים והסביבה פלוס אריזה
 • אפשרות ההובלה בהזמנת מנוף
 • אחסון תכולת בית קרקע לזמן לא ארוך, בערך כשבעה ימים
 • או זמן רב, בערך חודש ובדרך כלל 12 חודשים
 • כדי לקבל הצעה הכי רצינית באינטרנט הרימו טלפון:
 • הובלה ואריזה של דירות בזיקים ✓
 • שירותי אריזה למעבר דירה בזיקים
 • הובלת דירות במחיר לכל כיס בזיקים
 • שירותי אריזה, הובלה וסידור מקצועי בזיקים
 • אריזה + סבלות – בזיקים ! ✓ הובלה של תכולת דירה בזיקים החל מ-300 ש"ח
 • זיקים, שירותי הובלות דירה בזיקים , מובילים בדרום

הובלה של דירה, ככה עושים את זה בתקופתנו

הטיפול שבא בעזרתנו זה לא עבודות הובלות, להיפך: בשבילכם ניתן אף שירות של העברה ואריזת בתים. בצורה זו, אין שום סיבה להשקיע זמן רב באריזה של ביתכם, אם כי אתם זוכים לקבל ידיים נוספות בטרם השירות. שינוע בית גדול היא למעשה העברה שאין לזלזל בה, מהסיבה ש# כדוגמת זה מקיפים כמות רצינית של פריטים, ופשוט כך עשייה של אריזת הבית ברוב הפעמים, הינה ממושכת. על כן, הרשו לעצמכם לגרום לשינוי השירות לקל, ללא סיבוכים ובזריזות אצל בעל מקצוע מומלץ ואדיר בתחומי זיקים. במצב בו בזמן הפירוק יתבהר לכם שיש אף מוצרים שלא יתאים לכם להעביר עמכם, דעו שיש מאחורינו טיפולי מעבר ואחסון של וילה. באופן הזה, הציוד שלכם יהיו מוגנים על-ידי אחסון מדליק עד לרגע שאתם מתכננים לשחרר אותם.

הובלת בית קרקע, מהי הדרך בה עשוי עלות ההובלות

אז מה יעלה הובלה? ההסבר לשאלה כזו הוא בעצם לא מקובע, ונע לפי מס' חדרי שינה אשר באמתחתכם, למימדים של הציוד ומשקל הכולל. גם כן, צצה התהייה האם החברה המובילה שלכם מגישה עבורכם סיוע מהצד כדוגמת שירותים בהם נבצע עבורכם את שלב האריזה וכו'. על-כן, למען להצעה בלי הפתעות, אנחנו כאן, הרימו טלפון וניתן לכם סיוע מדהימה ונוחה!

המדריך המושלם להובלות הבתים

אחד השינועים וההעברות הכי פופולריות היא למעשה העברת הבתים. במידה וברגע האחרון אתם על סף להסתעף בזמן הלא רחוק ולהוביל את דירתכם, אנו באתר "הובלת בתים בזיקים" משיבים על התמיהות הכי נפוצות שרלוונטיות להובלת דירות. כל סוגי ההובלות, אפילו הובלות בית מן המרכז לאיזור השרון ובנוסף הובלת דירות מאיזור תל-אביב לאיזור הדרום הן כוללות מכנה משותף על-כן החלק לדלקמן רלוונטי לאנשים שחושקים בלהעביר את ביתם ולבצע את זה בקלות אדירה.

מהם סוגי הפרטים אשר דרוש להעניק למובילים?

דבר מספר 1 שחשוב להוציא לפועל ממש טרם הובלת בית בזיקים והסביבה הוא לספק פרטים לסבלים בכל הנוגע להעברתכם. סתם כדוגמה, האם הינכם מחפשים שירות של העברות בית גדול ו/או העברת דירת סטודיו? עד כמה שהפרטים שתיתנו יהיה נקודתי, מסתבר שאפשרי להעניק עבורכם אפשרויות של נוחות מתאימים מעל הממוצע. יחד עם זאת, תדרשו לספק ידע במה שקשור לדברים כמו למשל מספר מוצרי החשמל מצויים אצלכם, את מס' פריטי הריהוט, האם תכולת הדירה שברשותכם נצרכים לטיפולי להרכיב ולפרק והאם יש בנמצא מוצרים בעלי משקל רב אשר אותם הגיוני להוציא לפועל דרך הובלה של בית עם מנוף.

כמה חודשים או שבועות עוד לפני ההעברה נתחיל אריזה?

יש עוברי דירה שנעזרים בטיפולי עסקי מעבר ומרוויחים כריכת פריטי הדירה דרך מערך הובלה ותיק, ישנם אלו אשר מעדיפים לעטוף את הדברים שיש להם בבית לבד. בצורה זו, צצה הקושייה והיא כמה זמן לפני מעבר הדירה רצוי לעשות אריזה של הדירה. ההסבר לקושייה זו תנודתי בדגש וזאת על-פי גודל הדירה שלכם. במצב בו הינכם בתוך הזזה של תכולת דירה בגודל של בערך שני חדרים סתם כדוגמה, ניתן לעשות אריזה משהו כמו ארבע-עשרה יום בממוצע לפני מעבר. במקרה שאנשי המקצוע נוסעים לדירתכם במטרה לקיים הובלת בית גדול ולחלופין הובלת קוטג' בגודל כ-5 או לחלופין שישה חדרים, ההיגיון אומר שנדרש שעות ארוכות לעבודת האריזה.

לפי מה יקבע תעריף המעבר שאתם מבצעים?

אם כן, אילו דברים מורידים או מעלים עבורכם את מחיר ההעברה? דבר מספר 1 הינו , כמו שכבר ניחשתם, מס' חדרי השינה ומימדי הרהיטים. תעריף העברת בית מגורים רחב בגודל 5 חדרי שינה, יהיה במחיר יקר לעומת מעבר חדר אחד לדוגמא. נוסיף, האם הינכם עושים ניצול של עבודות אקסטרה כדוגמת שאנחנו לא עוזבים אתכם בתום המעבר! נפרק ונרכיב את הריהוט, עבודת מנוף שעוברת תמחור ע"פ שעות מלאכה ואם אורזים נשלחים לעשות לכם חיים קלים. כתוספת, מרחק הנסיעה בין המקומות גם כן משנה את המענה לשאלה עלות העברת דירה. עד כמה שזמן הנסיעה בין הדירה הנוכחית לביתכם הטרי יותר ממושך, על פי זה מחיר ועלות השינוע מרקיעה שחקים. כדוגמה, הובלה של בית מאיזור המרכז לאיזור הצפון תגיע לעלות גבוהה שלא בדומה להזזה של בית קרקע באיזור תל-אביב לכתובת ומיקום שונה במרכז. עוד דבר שיכול להוריד או להעלות עבורכם את עלות הובלות הדירה הוא שיטת הפירוק שאתם עושים.

איך האריזה ופירוק שאתם מבצעים. עומדת להפחית את עלות המעבר?

אתם אורזים את הבית או המקום לקראת הובלת בית מהדרום לצפון? נסו לארוז בצורה מושכלת! בהתאם לכמות הקרטונים וארגזים, כך תשלמו פחות כסף על המעבר. לפיכך, אם הינכם בטרם הובלה של משרדים ודירות ולחלופין הזזת קוטג’, השתמשו עד תום ונצלו את החברה בקרטונים ונסו להשאיר בצורה מינימלית מקום ריק בתוכם. המשוואה היא פשוטה: כמות גדולה של ארגזי קרטון על-גבי רכב השינוע, עלות גבוהה יותר למעבר הדירה שלכם.

-Moversss- חברת הובלת דירות בזיקים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה